fellne mercedes 17

Shitet nga: mentori 22 Mar 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne sit t rreja
17
c clase
E clase
viti 2014
orginal mercedes c 205
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim