fellne mercedes 17coll

Shitet nga: mentori 22 Mar 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
me guma shum t mira continetal 235/45/17
E clasa avagard
2013
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim