fellne mercedes 17coll

Shitet nga: mentori 06 Mar 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
jan sit rreja
bojn
c clase
e clase
viti i fellne 2014
17coll
orginal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim