fellne mercedesi 17r

Shitet nga: mentori 22 Mar 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
pa guma
c clase 2013
orginal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim