fellne mercedesi 2015/17

Shitet nga: mentori 22 Mar 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

560 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
pa guma
fellnet jan sit reja 2015 viti
mercedes C/E clase
jan orginal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim