fellne nr 17 per vetura

Shitet nga: meti 23 Mar 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   280 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne nr 17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim