fellne pasati 18r

Shitet nga: mentori 22 Mar 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

570 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
pa guma
pasat
golf 7/6/5
turan
tiguan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim