fellne por BMW

Shitet nga: fellne 30 Jan 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shea fellne pa goma por Bmw 17 coll jon te mir a shum i bajn (325_320_535_etj i bajn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim