fellne vw tiguan 17r

Shitet nga: mentori 06 Mar 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

470 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
tiguan
golf7/6/5
pasat
turan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim