fellne

Shitet nga: kujtim 08 Dhj 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 fellne me goma 17-she....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim