fellne

Shitet nga: besim 21 Qer 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne shum te rujtne 4 copa ndrrim me fellne t pasatit 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim