felna 18 coll

Shitet nga: felna 16 Tet 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes felnet 4 copa 18 col me guma te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim