felne audi 18r

Shitet nga: mentori 22 Mar 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

570 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
audi
A4
A5
A6
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim