gomë 6.50-16 komplet me te mbrenshme

Shitet nga: toni 06 Pri 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
1 gom 6.50-16 me te mbrenshme shum e mir si me shara dhe mbrenda gomes.(goma nuk eshte e qame ose e plasaritne po ashtu edhe e mrenshmja eshte shum e mir)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim