gom rezervë per golf 5 & opel aster

Shitet nga: fuad 20 Mar 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gom e re per rezervë per golf 5 dhe opel aster viber whatsapp +38649864160
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim