goma

Shitet nga: goma 06 Mar 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten 4 gomat 205-55-16 m+s te ardhura nga germany shum tmira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim