goma 20

Shitet nga: goma 01 Pri 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat si ne vijim

2 goma 225/75 R15C

2 goma 205/55 R16 m+s

1 gome 195/60 R15 m+s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim