goma 235/65-17

Shitet nga: toni 27 Mar 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 goma 236/65-17 viber whatsapp +38649864160
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim