goma 255/55/18

Shitet nga: ilmi 28 Shk 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat e perdorura 255/55/18 ne gjendje te mire
35 euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim