goma dhe bandash 15 195/65

Shitet nga: arben 18 Shk 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   190 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat 15 me profil 195/65 viti i prodhimit te tyre esht 2015 bandash bejn per golf 5 golf 6 .ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim