goma dhe bandash 195/65/15

Shitet nga: arben 10 Shk 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

185 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma me fellne 195/65/15 ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim