goma dhe bandash

Shitet nga: audi 23 Gsh 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandash
195.65.15
Jan te perdora
jan per dimer
4 goma jan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim