goma per xhip 235-65/17

Shitet nga: toni 17 Nën 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jane te mira 2 copa jan teper te mira(Modeli kumho)
modeli KUMHO 2 copa (viti i prodhimit 2012)
modeli LASSA 2 copa (viti i prodhimit 2013)
235-65/17
bejn per bmw x5 , vw touareg , jepp cheroke ,etj
+38649864160 viber, whatsapp 24h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim