goma per xhip

Shitet nga: rifat 25 Mar 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat per xhip gomat jan te mira gomat jan 205/80/16 te interesuarit na kontaktojn ne tel 044852033'viber .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim