goma te dimrit 205/55/16

Shitet nga: drimi 11 Dhj 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

47 EUR   55 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Numri.044-200210
049200216 edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim