goma te dimrit vetem dy mujj te perdorura

Shitet nga: buki 02 Dhj 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan te reja krejt 10 her skan dal ne rrug
jan dy goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim