goma

Shitet nga: baki 27 Shk 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesim goma te bakerav dhe te kamionave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim