goma

Shitet nga: agim 19 Maj 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
215/75 R17.5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim