guma

Shitet nga: adem 25 Tet 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gumat 195/70/15c
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim