guma 175 65 13 m+s

Shitet nga: adem 22 Dhj 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes guma 175 65 13
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim