guma 195 55 16 m+s

Shitet nga: adem 29 Nën 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gumat 2 copa 195 55 16 m+s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim