guma 195 65 15

Shitet nga: adem 29 Nën 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gumat michelin 195 65 15 ,gjindemi te viva freshi shupkovc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim