guma 215 55 16

Shitet nga: adem 22 Nën 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gumat 215 55 16 dy copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim