guma 225 40 18 m+s

Shitet nga: adem 11 Dhj 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 2 guma 225 40 18 m+s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim