guma 225 50 17 m+s

Shitet nga: adem 29 Nën 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 gumat 225 50 17 m+s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim