guma 225 55 16

Shitet nga: adem 17 Jan 04:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 copa guma 2 +2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim