guma 225/65/17 m+s

Shitet nga: adem 22 Gsh 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 guma 225/65/17 m+s ,gjindemi ne shupkovc perball viva freshit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim