guma 235 55 18 m+s

Shitet nga: adem 29 Nën 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gumat 4 copa 235 55 18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim