gumat 195 65 15

Shitet nga: adem 22 Nën 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gumat 195 65 15 4 copa ,ne gjendje mesatare m+s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim