gumat 205 55 16 m+s

Shitet nga: adem 29 Nën 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gumat 4 copa 2 +2 m+s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim