gumat 215/45/17 m+s

Shitet nga: adem 25 Nën 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gumat 215/45/17 ,gjindemi perball viva freshit shupkovc -mitrovice
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim