gumat 215 65 16 m+s

Shitet nga: adem 27 Nën 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 2 copa guma 215 65 16 m+s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim