gumat 215 65 16c

Shitet nga: adem 18 Shk 01:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 2 guma 215 65 16c ms .gjındemı perball vıva freshıt shupkovc -vıber tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim