gumat 225/70/15 c

Shitet nga: adem 22 Nën 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gumat per sprinter m+s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim