jan te ardhura prej Germanij

Shitet nga: goma 22 Nën 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
jan shum te miraqmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim