pjes per vetura

Shitet nga: arben 29 Mar 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shesim bandash per vetura te ndryshme,goma rezerv,kapak per fellne ,kuka per vetura etj ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim