rrota

Shitet nga: Burim 11 Pri 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 rrota. Cmimi 160€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim