shes fellne per bmw

Shitet nga: nazmi 21 Nën 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per bmw te ardhura nga zvicra 225'40r18

044164175.049113456

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim