shes fellnet

Shitet nga: fadil 16 Dhj 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 16 orginal te bores golf 4 me goma te reja sa dhet dit perdorn sjan shum te mira te reja 260
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim