shes goma bashk me fellne per Opel

Shitet nga: Besim 20 Mar 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet dhe gomat jan 16-she . Kan numrin 205/55R16 .Jan nga firma Firestone
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim